Arama:

.

Her türden işletmenin; küresel pazarlarda rekabet edebilme gücünü artırmak amacıyla firmaların üretim, finansal ve iş süreçlerindeki maliyetlerini, dahası risklerini azaltarak performanslarını en üst noktaya çıkartmayı hedefleyen şirketimiz 2021 yılında Malatya Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuştur.

.

AR-GE; eğitim, yazılım ve danışmanlık firması olarak kurulan işletmemiz Endüstri 4.0/5.0 uygulamaları ile firmaların dışa bağımlılığını azaltacak rekabetçi çözümler sunma yolunda alanında katma değerli işler üretmeyi hedeflemektedir.

.

Yerli ve yabancı partnerleri ile işletmeleri küresel piyasalara kolayca taşımakla beraber küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir milli teknoloji firması olma yolunda ilerlemektedir.

 

> İşbirliklerimiz ve Çözüm Ortaklıklarımız

 

Octopod, No Code uygulama platformudur. Kısa sürede, maliyetsiz ve özel yazılımların geliştirilmesini sağlayan Kurumsal İş Uygulamalarına yönelik yazılım bankasıdır.
Altı milyondan fazla kurulumla BT sektöründeki en iyi ve geleceği en parlak şirketler tarafından tercih edilen Synology, işletmelerin verilerini basit ve güvenilir bir şekilde yönetmeye olanak sağlamaktadır. Sürekli artan beklenti ve talepleri karşılama konusunda güçlü bir geçmişe sahip olan ve en modern inovasyon ve sahada kanıtlanmış güvenilirlik ile desteklenen çok çeşitli çözümleri başarıyla sunmaktadır. NAS ve Bilgi Yönetimi, Ağ İzleme, Network ve Bulut Çözümlerine yönelik ürün ve hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olarak en yenilikçi teknoloji ürün ve çözümleri ile yüzlerce bilişim ürün ve markası sağlayıcısıdır. Masaüstü bilgisayarlar, Notebooklar, Yazıcılar ve Tarayıcılar, Monitörler, Projeksiyon Cihazları, Hafıza Kartları, Usb bellekler ve Harddiskler, SSD, DVD RW, Anakartlar, Ekran Kartları, Çalışma ve İş İstasyonları, Serverlar, Kablosuz Network ve ADSL ürünleri, PC Bellekleri ve diğer bilgisayar aksesuarlarının tedarikçisi ve dağıtıcısı konumundadır.

Avrupa iş ortaklığı ağı üyesi olarak uluslararası pazarlarda uluslararası firmalarla iş ortaklıkları gerçekleştirmekteyiz.

2021 yılı içinde Microsoft iş ortağı olarak kaynaklara, programlara, araçlara ve bağlantılara erişim sağlayabilmek ve aynı zamanda büyümemize yardımcı olacak topluluğa erişe bilmek için Microsoft Partner iş ortağı olduk.

 

> Proje Yürüttüğümüz Kurum ve Kuruluşlar

 

 

> 2021 Yılının Önemli Olayları

 

JICA (Japon Uluslararası İşbirliği Ajansı) ve KOSGEB ile ortak yürütülen proje kapsamında Japon Uzmanlarla Bireysel Danışmanlık faaliyeti yürüttük.

Şirketimiz bünyesinde, %100’e Yakın Memnuniyet ve %99 katılım ile İş Dünyası yöneticileri ve perakende sektörü çalışanlarına yönelik “Kişisel Gelişim Atölyesi” etkinliği gerçekleştirdik.