Arama:

.

_

Şirketimiz UN Global Compact’in 10 İlke’sine göre hizmet vermektedir. Bu çerçevede insan hakları, çalışma standartları ve çevre alanlarında iş dünyamızın temel sorumluluklarımızdır. İlgili bildirgeler;

_

İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi


Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Çalışma Yaşamında Temel İlkeler ve Haklar Bildirgesi


Birleşmiş Milletler Rio Çevre ve Kalkınma Bildirgesi


Birleşmiş Milletler Yolsuzlukla Mücadele Sözleşmesi

_

ANA HEDEF: Ülkemizin Milli kaynaklarının milli hedeflerimiz çerçevesinde değerlendirilmesini sağlayarak işletmelerimizin dış pazarlarda rekabet edilebilirliklerini artırmaktır. Aynı zamanda ülkemizin iktisadi kalkınmasında mikro ve makro hedefler nezdinde gerekli üstün çabayı fazlasıyla göstererek kaynaklarımız doğrultusunda milli işletmelerimizin kalkınmalarına sağlayacağımız desteklerde ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Her türden işletmenin; küresel pazarlarda rekabet edebilme gücünü artırmak amacıyla firmaların üretim, finansal ve iş süreçlerindeki maliyetlerini, dahası risklerini azaltarak performanslarını en üst noktaya çıkartmayı hedefleyen şirketimiz 2021 yılında Malatya Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuştur.

.

AR-GE; eğitim, yazılım ve danışmanlık firması olarak kurulan işletmemiz Endüstri 4.0/5.0 uygulamaları ile firmaların dışa bağımlılığını azaltacak rekabetçi çözümler sunma yolunda alanında katma değerli işler üretmeyi hedeflemektedir.

.

Yerli ve yabancı partnerleri ile işletmeleri küresel piyasalara kolayca taşımakla beraber küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir milli teknoloji firması olma yolunda ilerlemektedir.

 

> İşbirliklerimiz ve Çözüm Ortaklıklarımız

 

Octopod, No Code uygulama platformudur. Kısa sürede, maliyetsiz ve özel yazılımların geliştirilmesini sağlayan Kurumsal İş Uygulamalarına yönelik yazılım bankasıdır.
Altı milyondan fazla kurulumla BT sektöründeki en iyi ve geleceği en parlak şirketler tarafından tercih edilen Synology, işletmelerin verilerini basit ve güvenilir bir şekilde yönetmeye olanak sağlamaktadır. Sürekli artan beklenti ve talepleri karşılama konusunda güçlü bir geçmişe sahip olan ve en modern inovasyon ve sahada kanıtlanmış güvenilirlik ile desteklenen çok çeşitli çözümleri başarıyla sunmaktadır. NAS ve Bilgi Yönetimi, Ağ İzleme, Network ve Bulut Çözümlerine yönelik ürün ve hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olarak en yenilikçi teknoloji ürün ve çözümleri ile yüzlerce bilişim ürün ve markası sağlayıcısıdır. Masaüstü bilgisayarlar, Notebooklar, Yazıcılar ve Tarayıcılar, Monitörler, Projeksiyon Cihazları, Hafıza Kartları, Usb bellekler ve Harddiskler, SSD, DVD RW, Anakartlar, Ekran Kartları, Çalışma ve İş İstasyonları, Serverlar, Kablosuz Network ve ADSL ürünleri, PC Bellekleri ve diğer bilgisayar aksesuarlarının tedarikçisi ve dağıtıcısı konumundadır.

Avrupa iş ortaklığı ağı üyesi olarak uluslararası pazarlarda uluslararası firmalarla iş ortaklıkları gerçekleştirmekteyiz.

2021 yılı içinde Microsoft iş ortağı olarak kaynaklara, programlara, araçlara ve bağlantılara erişim sağlayabilmek ve aynı zamanda büyümemize yardımcı olacak topluluğa erişe bilmek için Microsoft Partner iş ortağı olduk.

NATO destek ajansı (NSPA) NATO ülkelerine tedarik, lojistik, tıbbi ve altyapı yetenekleri, operasyonel, sistem ve hizmet desteği sunan bir kuruluştur. NSPA üye ülkelere çok uluslu uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. İşletmemiz NSPA kataloglarında yer almaktadır.

NCAGE CODE: TL823

Link

 

> Proje Yürüttüğümüz Kurum ve Kuruluşlar

 

 

> 2021 Yılının Önemli Olayları

 

JICA (Japon Uluslararası İşbirliği Ajansı) ve KOSGEB ile ortak yürütülen proje kapsamında Japon Uzmanlarla Bireysel Danışmanlık faaliyeti yürüttük.

Şirketimiz bünyesinde, %100’e Yakın Memnuniyet ile İş Dünyası yöneticileri ve perakende sektörü çalışanlarına yönelik “Kişisel Gelişim Atölyesi” etkinliği gerçekleştirdik.

2022 Yılının Önemli Olayları

Ülkemizdeki işletmelerin dijitalleşmesini sağlayan ve onları endüstri 5.0’a taşınmaya hazır hale getiren projemizi tamamladık. Akıllı fabrika sistem ve bileşenlerini kapsayan projemiz sanal gerçeklik teknolojisiyle de uyumlu hale getirilmiştir.

İmalat Sanayindeki firmalara büyük verinin analitik yöntemlerle işlenmesi ve imalat sanayinde kullanımı konusun da işletmelere destek olmak amacıyla, dijitalleşme süreçlerinin tamamını çok düşük maliyetle işletmelere kazandırmaya başladık.

Projemizde aynı zamanda “Nesnelerin İnterneti”, “Endüstriyel Robot Teknolojileri”, “Akıllı Sensör Teknolojileri”, “Yapay Zekaya Dayalı Siber Fiziksel Akıllı Fabrika Sistem ve Bileşenleri”, “Siber Güvenlik”, “Akıllı ve Esnek Otomasyon Sistemleri” uygulamalarını da %100 kapsar hale getirdik.